Itesa kom – Struga

ЗА НАС

Добредојдовте во нашата компанија

Итеса Ком од самиот почеток е водена од идејата на столарите, архитектите, проектантите и крајните купувачи за да им обезбеди комплетна услуга и компоненти за изработка на мебел. И сето тоа со обезбедување на најдобра услуга и постигнување на највисоко ниво на задоволство на нашите купувачи, поставувајќи ги квалитетот, временските рокови и доверливоста како темел на нашето работење

Оптимизирање на кројните мерки

Откако купувачот ќе го избере материјалот ( декор и дебелина ) за нарачката, тогаш заедно со продавачите нарачката се дефинира и започнува со процесот на изработка и припрема за кроење на материјалите.

Кроење на плочести материјали

За да се постигне врвен квалитет и задоволство на клиентите при кроење на плочестите материјали иверки, медијапани, лесонити и други материјали се користи високо софистицирана машина за кроење по највисоки стандарди

Кантирање на кроените материјали

Кантирање на кроените материјали е едноставен и ефективен начин да му дадете на вашиот мебел чист и професионален изглед. Без разлика каков вид на мебел ќе правите, додавањето на рабови е лесен начин да се создаде завршен изглед кој е и стилски и функционален.

ПРОМО ВИДЕО

Каде сме лоцирани и што нудиме

Итеса Ком е компанија со долгогодишно искуство и традиција во својата дејност сместена во изложбено продажен центар и објект за работа со над 5000 m2 во индустриската зона во струшкото село Мороишта.

25
ГОДИНИ КВАЛИТЕТ

КОНСУЛТАЦИЈА

Консултирајте се со нашите експерти

  ДОСТИГНУВАЊА

  Нашата работа во бројки

  Бидејќи сме блиску до Вас секој работен ден, нашата работа е поделена на два дела, продажба и сервис. Нашиот тим од експерти се грижи за ефикасност и прецизност во работата.

  100 +
  Проекти
  100 +
  Производи
  25
  Години искуство
  100 +
  Задоволни клиенти

  Наши партнери

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare