Itesa kom – Struga

Оптимизирање на кројните мерки

Откако купувачот ќе го избере материјалот ( декор и дебелина ) за нарачката, тогаш заедно со продавачите нарачката се дефинира и започнува со процесот на изработка и припрема за кроење на материјалите.

Кроење на плочести материјали

За да се постигне врвен квалитет и задоволство на клиентите при кроење на плочестите материјали иверки, медијапани, лесонити и други материјали се користи високо софистицирана машина за кроење по највисоки стандарди.

Кантирање на кроените материјали

Кантирање на кроените материјали е едноставен и ефективен начин да му дадете на вашиот мебел чист и професионален изглед. Без разлика каков вид на мебел ќе правите, додавањето на рабови е лесен начин да се создаде завршен изглед кој е и стилски и функционален.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare