Itesa kom – Struga

КОНТАКТ

Контактирајте со нас

Со задоволство ќе одговориме на кое било од вашите прашања. Јавете ни се, испратете ни е-пошта или пополнете го формуларот за контакт и ние ќе ви одговориме.

Локација

С.Мороишта, Струга

Телефонски број

+389 (0) 78 268 911
+389 (0) 70 261 517

Е-маил

info@itesa.com.mk

Контакт форма

*” се неопходни

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare