Itesa kom – Struga

Availability: In Stock

Производ 1 – Групиран

SKU: 1000232

599,00 ден

Овој е прв групиран производ и тој се поврзува со останати други поризводи од продавницата. Доколку сакате да го нарачате изберете го копчето за купување и во тој момент производот автоматски ќе биде додаден во кошничката за купување.

Original price was: 699,00 ден.Current price is: 599,00 ден.

Description

Овој е прв групиран производ и тој се поврзува со останати други поризводи од продавницата. Доколку сакате да го нарачате изберете го копчето за купување и во тој момент производот автоматски ќе биде додаден во кошничката за купување.

Доколку сакате исто така можете да оставите и коментар или преглед за производот со тоа што можете да добиете и попуст.

Additional information

Висина

35″L x 24″W x 37-45″H

Премин преку врата

24

Рамка

Алуминиум

Тежина (без тркала)

20 LBS

Тежински капацитет

60 LBS

Ширина

24″

Висина на рачката (земја за рачка)

37-45″

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Производ 1 – Групиран”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare