Itesa kom – Strugë

KONTAKT

Na kontaktoni

Ne do të jemi të lumtur t’i përgjigjemi çdo pyetjeje tuajën. Na telefononi, na dërgoni një email ose plotësoni formularin e kontaktit dhe ne do t’ju kontaktojmë.

Lokacioni

F. Moroishta, Strugë

Telefoni

+389 (0) 78 268 911
+389 (0) 70 261 517

Е-Mail

info@itesa.com.mk

Forma e Kontaktit

*” janë të nevojshme

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare