Itesa kom – Strugë

PËR NE

Mirë se vini në kompaninë tonë

Tendencat e zhvillimit të makinerive teknologjikisht më të avancuara po i shtyjnë kufijtë e asaj që është e mundur kur bëhet fjalë për prodhimin e mobiljeve. Të ballafaquar me tendencën e blerësve drejt zgjidhjeve moderne dhe performancave me një numër të madh kërkesash, përballemi me sfida të shumta që imponojnë kërkesën për zgjidhje të reja, prodhim me cilësi më të lartë dhe realizim të lartë.

 

Që në fillim, Itesa Kom është udhëhequr nga ideja për t’i ofruar marangozëve, arkitektëve, projektuesve dhe blerësve fundorë një shërbim të plotë dhe komponentë për prodhimin e mobiljeve. Dhe e gjithë kjo duke ofruar shërbimin më të mirë dhe duke arritur nivelin më të lartë të kënaqësisë për klientët tanë, duke vendosur cilësinë, afatet dhe besueshmërinë si themel të punës sonë.

Përpunimi I materialit

Pas zgjedhjes së materialit (dekorimit dhe trashësisë), blerësi përcakton porosinë e tij me shitësin. Përzgjedhja e materialeve bëhet me softuer të specializuar që mundëson shfrytëzimin maksimal të tyre.

Prerja e materialeve të fletës

Për të arritur cilësinë më të lartë dhe kënaqësinë e klientit gjatë prerjes së materialeve të dërrasave, dërrasave të grira, kompensatës, dërrasave të forta dhe materialeve të tjera, përdoret një makinë prerëse shumë e sofistikuar sipas standardeve më të larta.

Larja e materialeve të prera

Prerja e skajeve është një mënyrë e thjeshtë dhe efektive për t'i dhënë mobiljeve tuaja një pamje të pastër dhe profesionale. Pavarësisht se çfarë lloj mobiljesh po bëni, shtimi i skajeve është një mënyrë e thjeshtë për të krijuar një pamje të përfunduar që është elegant dhe funksionale.

Arritjet

Puna jonë në shifra

Itesa-Com është një kompani me përvojë dhe traditë shumëvjeçare në veprimtarinë e saj e vendosur në një qendër shitjeje ekspozite dhe objekt pune me mbi 5000m2 në zonën industriale në fshatin Strugë të Moroishtës.

Duke qenë se jemi pranë jush çdo ditë pune, puna jonë është e ndarë në dy pjesë, shitje dhe shërbim. Ekipi ynë i ekspertëve kujdeset për efikasitetin dhe saktësinë në punë.

0 +
Projektet
25
Vite eksperience
0 +
Klientë të kënaqur
0 +
Produktet

Partnerët tanë

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare