Itesa kom – Strugë

SHËRBIMET TONA

Ne ofrojmë më shumë se vetëm shërbime cilësore

Pasi blerësi zgjedh materialin (dekor dhe trashësi) për porosinë, më pas së bashku me shitësit përcaktohet porosia dhe fillon procesi i përgatitjes dhe përgatitjes për prerjen e materialeve.

Për të arritur cilësinë më të lartë dhe kënaqësinë e klientit gjatë prerjes së materialeve të dërrasave, dërrasave të grira, kompensatës, dërrasave të forta dhe materialeve të tjera, përdoret një makinë prerëse shumë e sofistikuar sipas standardeve më të larta.

Prerja e skajeve është një mënyrë e thjeshtë dhe efektive për t’i dhënë mobiljeve tuaja një pamje të pastër dhe profesionale. Pavarësisht se çfarë lloj mobiljesh po bëni, shtimi i skajeve është një mënyrë e thjeshtë për të krijuar një pamje të përfunduar që është elegant dhe funksionale.

Përpunimi I materialit

Pas zgjedhjes së materialit (dekorimit dhe trashësisë), blerësi përcakton porosinë e tij me shitësin. Përzgjedhja e materialeve bëhet me softuer të specializuar që mundëson shfrytëzimin maksimal të tyre.

Prerja e materialeve të fletës

Për të arritur cilësinë më të lartë dhe kënaqësinë e klientit gjatë prerjes së materialeve të dërrasave, dërrasave të grira, kompensatës, dërrasave të forta dhe materialeve të tjera, përdoret një makinë prerëse shumë e sofistikuar sipas standardeve më të larta.

Larja e materialeve të prera

Prerja e skajeve është një mënyrë e thjeshtë dhe efektive për t'i dhënë mobiljeve tuaja një pamje të pastër dhe profesionale. Pavarësisht se çfarë lloj mobiljesh po bëni, shtimi i skajeve është një mënyrë e thjeshtë për të krijuar një pamje të përfunduar që është elegant dhe funksionale.

Partnerët tanë

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare