Itesa kom – Strugë

 • Sale

  Производ 1 – Групиран

  599,00 ден

  Овој е прв групиран производ и тој се поврзува со останати други поризводи од продавницата. Доколку сакате да го нарачате изберете го копчето за купување и во тој момент производот автоматски ќе биде додаден во кошничката за купување.

  View products
 • Производ 2 – Едноставен

  999,00 ден

  Доколку сакате исто така можете да оставите и коментар или преглед за производот со тоа што можете да добиете и попуст.

  Add to cart
 • -14%

  Производ 3 – Едноставен со Попуст

  Original price was: 699,00 ден.Current price is: 599,00 ден.

  На овој производ му е даден попуст и автоматски става етикета за процентите

  Add to cart
 • Производ 4 – Со вариации и слики

  11.500,00 ден15.000,00 ден

  Овој е прв производ со вариации и тој можете да го нарачате со предходно избрани вариации како боја, големина и други параметри.

  Select options
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare