Itesa kom – Strugë

Pasi blerësi zgjedh materialin (dekor dhe trashësi) për porosinë, më pas së bashku me shitësit përcaktohet porosia dhe fillon procesi i përgatitjes dhe përgatitjes për prerjen e materialeve.

Optimizimi i materialeve bëhet me softuer të specializuar që mundëson shfrytëzimin maksimal të tyre. Ajo zhvillohet në atë mënyrë që të futen dimensionet e pjesëve të specifikuara nga klienti.

Përveç dimensioneve, tregohen anët, lloji i shiritit të skajit dhe parametrat e tjerë të nevojshëm për përpunim të mëtejshëm. Pas optimizimit, një model prerje printohet dhe dërgohet në mënyrë elektronike për prerje.

Ekzistojnë 3 mënyra për të porositur materiale të bëra me porosi:

 1. Në zyrat tona
  F. Moroishta, Strugë
 2. Porosit me numrin e telefonit
  +389 (0) 78 268 911
  +389 (0) 70 261 517
 3. Porosit me email
  info@itesa.com.mk
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare