Itesa kom – Strugë

Për të arritur cilësinë më të lartë dhe kënaqësinë e klientit gjatë prerjes së materialeve të dërrasave, dërrasave të grira, kompensatës, dërrasave të forta dhe materialeve të tjera, përdoret një makinë prerëse shumë e sofistikuar sipas standardeve më të larta.

Për të arritur cilësinë më të lartë dhe kënaqësinë e klientit gjatë prerjes së materialeve të dërrasave, dërrasave të grira, kompensatës, dërrasave të forta dhe materialeve të tjera, përdoret një makinë prerëse shumë e sofistikuar sipas standardeve më të larta.

Makineritë janë të pajisura me një sistem kompjuterik të sofistikuar dhe ka pak vend për gabime dhe materiali që del gjithmonë kontrollohet nga personi që vëzhgon prerjen. Për cilësinë konstante të rrobaqepësisë, makina monitorohet dhe mirëmbahet vazhdimisht.

Makineritë janë të pajisura me një sistem kompjuterik të sofistikuar dhe ka vend për gabime dhe materiale që kontrollohen gjithmonë nga personi që monitoron prerjen. Për cilësinë konstante të rrobave, makina monitorohet vazhdimisht.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare