Itesa kom – Strugë

Përpunimi i materialit

Pasi blerësi zgjedh materialin (dekor dhe trashësi) për porosinë, më pas së bashku me shitësit përcaktohet porosia dhe fillon procesi i përgatitjes dhe përgatitjes për prerjen e materialeve.

Prerja e materialeve të fletës

Për të arritur cilësinë më të lartë dhe kënaqësinë e klientit gjatë prerjes së materialeve të dërrasave, dërrasave të grira, kompensatës, dërrasave të forta dhe materialeve të tjera, përdoret një makinë prerëse shumë e sofistikuar sipas standardeve më të larta.

Larja e materialeve të prera

Prerja e skajeve është një mënyrë e thjeshtë dhe efektive për t’i dhënë mobiljeve tuaja një pamje të pastër dhe profesionale. Pavarësisht se çfarë lloj mobiljesh po bëni, shtimi i skajeve është një mënyrë e thjeshtë për të krijuar një pamje të përfunduar që është elegant dhe funksionale.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare